SERVISS

PAKALPOJUMI

Regulārā tehniskā apkope

Eļļas un eļļas filtra maiņa. Gaisa,degvielas un salona filtru maņa. Manuālo un automātisko ātrumkārbu eļļas un filtru maiņa. Sadales kārbu un reduktoru eļļas maiņa. Zobsiksnu komplektu maiņa. Servisa indikācijas noņemšana. Ritošās daļas un bremžu sistēmas pārbaude. Līmeņu pārbaude, pieliešana.

Apkopēs izmantojam tikai kvalitatīvas eļļas, Texaco un Castrol, atbilstoši specifikācijai un ražotāja prasībām.

Dzinēju remonts

Veicam visu veidu benzīna un dīzeļdzinēju pilnu diagnostiku un remontu. Dzinēju galvu pārbaude, presēšana, slīpēšana, remonts. Dzinēju bloku remonts, cilindru slīpēšana pēc remonta izmēriem. Kloķvārpstu remonts, slīpēšana. Dzinēju ķēžu maiņa.

Elektrosistēmu diagnostika, remonts

Automašīnas dzinēja, ABS, SRS, AIR BAG u.c.vadības bloku diagnostika. Lai veiktu precīzu diagnostiku, izmantojam katram konkrētam modelim paredzētu diagnostikas iekārtu, VW, Audi, Skoda, BMW, Volvo, Opel, Ford u.c., kā arī izmantojam universālās diagnostikas iekārtas, kuras nosedz vairumu no visu auto marku modeļiem. Pēc diagnostikas veicam visu bojāto mezglu remontu vai nomaiņu.

Riteņu ģeometrijas regulēšana

Precīza visu riteņu ģeometrijas (savirzes) pārbaude un regulēšana, uz jaunākās paaudzes stenda HUNTER.

Ritošās daļas, bremžu sistēmas remonts

Ritošās daļas un bremžu pārbaude uz stenda. Garantējam kvalitatīvus remonta darbus ar pieredzējušiem speciālistiem. Pēc bremžu sistēmas remonta darbiem, automašīna tiek pārbaudīta uz bremžu stenda. Visi remonta darbi un izmaksas, tiek saskaņoti ar klientu, lai izvairītos no neparedzētām izmaksām.

Izmantojam dažādu ražotāju un kvalitātes rezerves daļas, sadarbojamies ar rezerves daļu piegādātājiem Latvijā, Lietuvā, Polijā, piedāvājot klientam patīkamas cenas.

Dīzeļdzinēju degvielas sistēmu diagnostika, remonts

Degvielas sprauslu pārbaude uz stenda, remonts. Degvielas sūkņu pārbaude uz stenda, remonts. Degvielas padeves un regulēšanas sistēmas diagnostika, remonts. Dūmgāzu pārbaude uz stenda.

Virsbūvju remonts, metināšana, apstrāde, krāsošana

Automašīnas remonts pēc avārijas. Virsbūves metināšanas darbi, sliekšņu metināšana maiņa, durvju apakšu metināšana maiņa. Virsbūvju izvilkšana uz stenda. Krāsošanas darbi kamerā un bez, vadoties pēc klienta kvalitātes prasībām.

Autoriepu montāža, balansēšana

Veicam dažādu izmēru metāla un lieto disku montāžu un balansēšanu. Sezonas riepu glabāšana mūsu riepu noliktavā.

Sagatavošana tehniskajai apskatei CSDD.

Veicam pilnu automašīnas pārbaudi pirms TA. Ritošās daļas pārbaude, bremžu pārbaude uz stenda, lukturu augstuma un stara pārbaude uz stenda, dūmgāzu pārbaude uz stenda, CO, HC,O2.