PAR MUMS

Par mums

IMG_5755

Mūsu autoserviss piedāvā Jums plašu pakalpojumu klāstu, sākot ar eļļas maiņu un sagatavošanu tehniskajai apskatei, un beidzot ar dzinēju un elektrosistēmu remontiem, vairāk par mūsu pakalpojumiem var uzzināt sadaļā “serviss”.

Mums ir visi nepieciešamie remontu un pārbaužu stendi, lai varētu Jums atdot kvalitatīvi salabotu un pārbaudītu auto, un lai Jums nebūtu problēmas tehniskajā apskatē ar nevienādām bremzēm, palielinātām dūmgāzēm, vai nenoregulētiem lukturiem.

Mūsu uzņēmumam ir vairāk kā 15 gadu pieredze automašīnu remontu darbos. Pie mums strādā profesionāli auto atslēdznieki, kuriem ir pieredze, un kuri prot darīt savu darbu. Mums ir arī laipns automašīnu pieņēmējs, kurš izrunās ar Jums katru sīkumu. Strādājam ar visu marku vieglajām automašīnām un komerctransportu līdz 6 tonnām. Remontējam arī ūdens transportu, motociklus un motorollerus.

Katram klientam pie mums ir individuāla pieeja, demokrātiskas cenas vecāku automašīnu īpašniekiem, operatīvs remonts uzņēmumu transportam.

Sadarbojamies ar visiem lielākajiem rezerves daļu vairumtirgotājiem Latvijā, kā arī ar piegādātājiem no Lietuvas, Polijas, ASV un citām valstīm.

Strādājam gan ar fiziskām, gan juridiskām personām.

Piedāvājam servisa nomas auto, kamēr Jūsu auto būs remontā.

Gaidīsim ciemos, un centīsimies palīdzēt Jums jebkurā jautājumā.